Regionale onder­steuning

Wereldwijd. Open. Netwerken.

Onze toegewijde contactpersonen in heel Europa zijn gespecialiseerd in het ontwikkelen van oplossingen op maat en het assisteren bij alle financiële zaken. We kijken uit naar uw aanvraag.

Duitsland
Noord

Volker Fuhrmann

(Bevoegd ondertekenaar)
Regionaal Manager Noord
+49 (6103) 391-206
v.fuhrmann@mhk.de

Mirsada Hüber

Account Manager
+49 (6103) 391-210
m.hueber@mhk.de

Oost

Matthias Röfer

(Bevoegd ondertekenaar)
Regionaal Manager Oost
+49 (6103) 391-227
m.roefer@mhk.de

West

Hendrik Vohland

(Bevoegd ondertekenaar)
Regionaal Manager West
+49 (6103) 391-220
h.vohland@mhk.de

Sandra Hubert

Teamlead
Accountbeheer
+49 (6103) 391-223
s.hubert@mhk.de

Zuid

Michael Moter

(Bevoegd ondertekenaar)
Regionaal Manager Zuid
+49 (6103) 391-243
m.moter@mhk.de

Christina Tassis-Iffland

Account Manager
+49 (6103) 391-211
c.Tassis-Iffland@mhk.de

Oostenrijk & Zwitserland

Oliver Gugerbauer-Schiller

(Bevoegd ondertekenaar)
Regionaal Manager
+43 (662) 276265-213
o.gugerbauer@mhk.at

Nederland

Gert van der Horst

Regionaal Manager
+49 (6103) 391-235
g.vanderhorst@mhk.de

België & Luxemburg

Christian Hamacher

Regionaal Manager
+32 2 5213538
c.hamacher@mhk-belgium.be

Spanje

Rosa Gonzalez Gumila

Regional
Account Manager
+49 (6103) 391-259
r.gonzalez-gumila@mhk.de

Groot-Brittannië

Pascal Raab

Regionaal Manager
+49 (6103) 391-362
p.raab@mhk.de

Christina Tassis-Iffland

Account Manager
+49 (6103) 391-211
c.Tassis-Iffland@mhk.de

Frankrijk

Christian Hamacher

Regionaal manager
+32 2 5213538
c.hamacher@mhk-belgium.be